(097) 552 42 15

О магазине


Лінія спорту - магазин чоловічого взуття / Линия спорта - магазин мужской обуви.


Інтернет-магазин ЛІНІЯ СПОРТУ пропонує якісне чоловіче взуття українських виробників. 

Асортимент спортивної та повсякденного взуття включає: кросівки - для бігу, прогулянок, активного відпочинку, занять спортом. Ви можете підібрати вироби класичних і яскравих відтінків для будь-якого часу року. Чоловічі моделі мають гнучку підошву, яка амортизує крок, оберігаючи стопу від ударів і травм; кеди - зручне і практичне взуття, що поєднується з джинсами, шортами; чоловічі сандалі, шльопанці з натуральних матеріалів виручать вас у літню спеку. У такому взутті шкіра вільно дихає і не запарюється; черевики чоловічі з хутряною підкладкою і міцною підошвою зігріють ваші ноги навіть в сильні морози.

У нашому магазині взуття знайдуться літні, осінньо-весняні і зимові моделі взуття для чоловіків. Вироби з натуральної шкіри з часом розношуються, знаходячи форму ноги, тому ви практично не будете відчувати їх на протязі всього дня. Ми пропонуємо елегантні замшеві кросівки, черевики і туфлі, а також «дихаючі» моделі з якісного текстилю. 

________________________________________________________________________

Интернет-магазин ЛИНИЯ СПОРТА предлагает качественное мужская обувь украинских производителей. 

Ассортимент спортивной и повседневной обуви включает: кроссовки - для бега, прогулок, активного отдыха, занятий спортом. Вы можете подобрать изделия классических и ярких оттенков для любого времени года. Мужские модели имеют гибкую подошву, которая амортизирует шаг, оберегая стопу от ударов и травм; кеды - удобная и практичная обувь, сочетается с джинсами, шортами; мужские сандалии, шлепанцы из натуральных материалов выручат вас в летнюю жару. В такой обуви кожа свободно дышит и не запаривается; ботинки мужские с меховой подкладкой и прочной подошвой согреют ваши ноги даже в сильные морозы.

В нашем магазине обуви найдутся летние, осенне-весенние и зимние модели обуви для мужчин. Изделия из натуральной кожи со временем разнашиваются, обретая форму ноги, поэтому вы практически не будете чувствовать их в течение всего дня. Мы предлагаем элегантные замшевые кроссовки, ботинки и туфли, а также «дышащие» модели из качественного текстиля.